Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności, która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Używamy plików cookie, aby analizować użytkowanie strony i aby Wasze doświadczenie z korzystania z tej strony było jak najlepsze. Dowiedz się więcej o naszej Polityce plików cookie.
OK

RUCH AVAAZ:

0
członków na świecie

Podpisują w tej chwili

Lekarstwo dla naszej planety

15 tysięcy naukowców właśnie ogłosiło „alarm dla ludzkości”: nasza planeta nie wytrzyma, jeśli nie przestaniemy jej zanieczyszczać. Ale istnieje pewien niesamowity plan, który może nas uratować. Pomóż nam go wdrożyć!

Przyłącz się do kampanii >

Napisz własną petycję

Nowa strona Petycji Obywatelskich Avaaz pozwala każdemu uruchomić własną kampanię korzystając z narzędzi Avaaz -- w ten sposób obywatele na całym świecie mogą teraz zmieniać świat na lepsze na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym.

Nasze historie

Opowieści mają niesamowitą moc. Przybliżają nas do siebie i wzmacniają nasze poczucie więzi. Poznaj członków społeczności Avaaz w naszym wspaniałym, ogólnoświatowym snuciu opowieści.

Przeczytaj historie >

Nasza społeczność

Kampanie

Photo

Nowa era dla klimatu

Paryska umowa klimatyczna to największe do tej pory zwycięstwo w walce ze zmianą klimatu i niezwykłe osiągnięcie ludzkiej solidarności. A nasza globalna, obywatelska mobilizacja była motorem jego realizacji. A było to tak...

Zobacz więcej zwycięstw >

Deklaracja rzetelności